AMWAY katalogas! AMWAY pigiau!

I´┐Żbandykite ir rekomenduokite kitiems!

Apie AMWAY ir verslo galimybes:

Kompanija Amway gerai žinoma visame pasaulyje. Amway produkcijos paklausa visame pasaulyje didžiulė. Kompaniją Amway 1959 metais įkūrė Rich DeVos ir Jay Van Andel. 2009 metais kompanija atšventė penkiasdešimtmetį. Centrinis firmos biuras įsikūręs Adoje, Mičigano valstijoje, JAV. Čia gaminami kai kurie Amway produktai ir kontroliuojama jų kokybė. Čia taip pat įsikūręs tyrimų centras. Amway korporacijos laboratorijose dirba daugiau kaip 400 mokslininkų.

Amway korporacijai priklausanti kosmetikos firma "Artistry" įeina į pirmąjį didžiausių pasaulio kosmetikos gamintojų penketuką. Šioje firmoje taikomi geriausi visame pasaulyje gamybos metodai, produkcija atitinka pačius griežčiausius sanitarijos ir higienos reikalavimus. Tokią įranga, kurią turi “Artistry”, visame pasaulyje dar turi tik NASA.
Amway korporacijai priklausant firma "Nutrilite" gamina vitaminus ir maisto papildus tik iš natūralių žaliavų ir yra viena iš žymiausių firmų pasaulyje. Pats už save daug pasako tas faktas, kad JAV nacionalinės krepšinio rinktinės nariai vartoja Nutrilite vitaminus ir maisto papildus. Tarybų Sąjungos laikais partinės nomenklatūros “grietinėlė” taip pat vartojo Nutrilite produkciją, tik eiliniams piliečiams ši produkcija buvo nežinoma ir neprieinama.
Amway korporacija viena iš stambiausių pasaulyje buitinės chemijos priemonių, parfumerijos ir kosmetikos gamintoja. Firma gamina apie 500 pavadinimų prekių, tačiau per savo sukurtus tinklus taip pat parduoda ir tokių žinomų firmų kaip Levis, Philips, Coca-Cola, Kodak, Adidas, Puma, Panasonic ir kitų firmų produktus.
Korporacija Amway veikia daugelyje pasaulio šalių (Amerikoje, Europoje, Australijoje). 2001 metų duomenimis Amway korporacija turėjo filialus ir atstovybes 93 pasaulio šalyse. Kiekvienais metais įmonė pradeda veiklą 2-3 naujose rinkose.
Maloniai stebina Amway siūlomų produktų asortimento platumas, o taip pat firmos partnerių - daugelio žinomų visame pasaulyje kompanijų - siūlomu prekių ir paslaugų gausa. Pvz. Vokietijoje per Amway tinklą galima įsigyti 9000 pavadinimų prekių biurui, 7000 pozicijų kompiuterių ir jų priedų, 400 rūšių arbatos, 400.000 pavadinimų knygų, pigesnius telefoninių pokalbių tarifus, pigiau nusipirkti bet kokį automobilį lizingu, 1 milijoną kelionių po visą pasaulį ir tai dar ne viskas... O ką jau kalbėti apie galimybes Amerikoje! Ten galima įsigyti maždaug 23000 produktų ir paslaugų pozicijų! Tai iš tiesų įspūdinga ypač kokybiškų produktų pasiūla. Šių šalių ekonominio išsivystymo lygis ir gyventojų perkamoji galia yra žymiai didesnė nei Lietuvoje, tad nenuostabu, kad taip greitai vystosi šis verslas.
1999 metais stambiausios multinacionalinės kompanijos “Amway”, “IBM” ir “Microsoft” pasirašė bendros veiklos susitarimą, kuris pradėjo realiai veikti 2000-ųjų metų rugsėjo mėnesį pavadinimu “Quixtar”. Quixtar yra bene didžiausias elektroninės komercijos portalas pasaulyje, kuriame galima įsigyti korporacijos Amway ir jos partnerių prekes bei paslaugas su žymiomis nuolaidomis, premijų taškais, už kuriuos savo ruožtu gale mėnesio išmokamos premijos. Iš tiesų, jei mes suskaičiuotume, kiek laiko išleidžiame apsipirkimui, kiek pinigų išleidžiame apvažiuodami kelias parduotuves, kad nusipirktume kai kurias prekes “pigiau”, gautume stulbinančius skaičius. Pabandykite suskaičiuoti ir, esame tikri, nuo tos minutės pradėsite apsipirkinėti internetu ir dar su nuolaidom!
Šiandien Amway korporacija yra seniausia firma pasaulyje, dirbanti pagal tinklinio marketingo principus. Amway korporacija antra pagal dydį pasaulyje įmonė (po Coca-Cola) priklausanti tik privatiems asmenims.


Nieko keisto, kad Japonija – viena iš labiausiai išsivysčiusių šalių pasaulyje – yra didžiausias Amway produkcijos vartotojas, po jos seka JAV. Apie Amway korporacijos patikimumą galima spręsti lyginant ją su Šveicarijos banku, kurio patikimumo lygis yra AAA. Tai reiškia, kad bankui niekada nereikėjo ir nereikia teismų, kreditų ir jis niekada neatsisakė savo klientams išmokėti pinigus. Europos bankininkų lyga suteikė Amway AAA+ patikimumo lygį. Įmonės pajamos niekada nemažėjo, o tik didėjo.
Visa įmonės produkcija ekologiškai švari ir nekenksminga. Firmos Amway produkcija kiekvienais metais eksponuojama JT organizacijoje ir gauna apdovanojimus, kaip ekologiškai švari ir nekenksminga produkcija.
Amway taip pat gavo JTO apdovanojimą už unikalią sistemą, leidžiančią uždirbti pinigų. Prekių platinimo koncepcija yra legali, aiški ir korektiška. Tai ne piramidė, kur pinigus gauna tik esantys jos viršūnėje. Čia visi pinigai išmokami iš apačios į viršų. Be to, Amway sistemoje, į kurią jums siūlome įsijungti, yra daugybė pavyzdžių, kada žmonės, esantys žemesniuose lygiuose uždirbo daug daugiau už savo sponsorius. Sąvokos “žemesnis lygis” ir “aukštesnis lygis” yra sąlyginės.

 

VERSLO KŪRIMAS:

Pasak japonų patarlės, pinigai auga ant užsispyrimo medžio. 

AMWAY verslas- tai vartotojų tinklo kūrimas, kuris veikia tinklinio marketingo principu. Dar 1979 metais JAV Federalinė prekybos komisija (US Federal Trade Commission) patvirtino, kad AMWAY korporacija siūlo legalią verslo galimybę. 500 pavadinimų ekologiški produktai leidžia sutaupyti ne tik sveikatos, bet ir piniginės sąskaita, nes didžioji dalis produktų- koncentratai, iš kurių galima pasigaminti didesnį kiekį naudojamo skysčio, nei nusipirkus mums įprastoje parduotuvėje.

Pastaba. Visa AMWAY produkcija yra gaminama JAV. Įkurtos atstovybės tik išskirsto užsakytą produciją į mažesnius regionus, todėl kokybė visame pasaulyje vienoda.

AMWAY siūlomas verslo modelis trumpai:

Internetinė parduotuvė, veikianti 24 val. per parą, kurioje galima užsisakyti visą siūlomą produkciją su 20% nuolaida (didmenine kaina).

  • Produkciją naudoji tik savo reikmėms.
  • Produkciją naudoji savo reikmėms ir supažindini pažystamus su produkcija ir verslo galimybėmis.

Tai puiki galimybė kiekvienam tapti savo verslo šeimininku. Verslas nereikalauja didelių finansinių investicijų, nereikia būti "super pardavėju", nereikalingi sandėliai produkcijos laikymui, galima užsakyti minimaliais kiekiais (nėra jokių įvykdymo planų), verslas gali būti plėtojamas laisvalaikiu, neribotos uždarbio galimybės, visokeriopa pagalba pradedantiesiems.

Užsakant produkciją tiesiogiai iš AMWAY korporacijos, generuojama papildoma nuolaidų sistema nuo mėnesinės apyvartos, kuri skaičiuojama taškais (~5Lt- 1 taškas).

Nuolaidų lentelė

Mėnesinė apyvarta -premija

600T – 6%

1200T – 9%

2400T – 12%

4000T – 15%

7000T – 18%

10000T – 21%

 

Taip pat skaičiuojame pelną nuo asmeninės apyvartos (20%).

Pristatomi produktai neturi būti primygtinai siūlomi pirkti. Demonstruojami ekologiškų produktų skirtumai akivaizdūs dėl jų kainos ir efektyvumo. AMWAY korporacija negali pasirinkti kas gali tapti jų produkcijos konsultantais, todėl neišvengiama, kad pristatomas produktas ir verslo planas gali būti iškreipti dėl konsultantų nežinojimo ar kitų paskatų. Pagrindinė idėja- demonstracija produktų pažystamų ratui ir supažindinimas su verslo planu. Tai du dalykai, kurie reikalingi šiam verslui.

Pradedančiajam sudėtinga išstudijuoti visus siūlomus produktus, todėl rengiamose paskaitose atskirai analizuojamos prekių grupės ir taip susipažįstama su visa produkcija. Pradedantiems kurti savo verslą prezentacijas padeda vesti grupės lyderis.

Susisiekite su mumis - aptarsime visas galimybes ir padėsime Jums susikurti savo ateitį!

 

Produktų katalogas