AMWAY katalogas! AMWAY pigiau!

I´┐Żbandykite ir rekomenduokite kitiems!

L.O.C. ir kitos valymo priemonės:

   SEE SPRAY langų valiklis   

 

Paskirtis: Šis aerozolinis putų pavidalo valiklis skirtas langams, stiklui ir veidrodžiams valyti, suteikia jiems spindesį. Valo ir blizgina porcelianą, emalę, chromą, keramiką, plastiką, zamšą, veliūrą.
Sudėtis: Sudėtyje yra amoniako ir greitai garuojančių tirpiklių.
Savybės ir privalumai: Užpurkštas ant valomojo paviršiaus, nenubėga ir nevarva. Labai patogus greitam valymui. Išsklaido purvą, riebalus ir apnašas. Duoda puikų efektą. Paviršius lieka švarus, be dryžių. Apsaugo nuo aprasojimo vonios veidrodžius, virtuvės stiklus ir automobilio langus. Veikia įvairiose atmosferos sąlygose. Visiškai ištirpsta vandenyje. Degus.
Naudojimas: Apipurkšti nedidelį valomojo paviršiaus plotą. Kol paviršius šlapias nuvalyti švariu, nesiveliančiu skudurėliu arba popieriniu rankšluosčiu iki sausumo.
NENAUDOTI automobilių stiklams iš išorės ir televizorių, monitorių ekranams. Saugoti nuo saulės. Vengti šildymo virš 50°C temperatūros. Nenaudoti arti ugnies ar karštų daiktų.

(8116) 500 ml – 21Lt 

         Drėgnos servetėlės          

Paskirtis: Idealiai tinka greitam dėmių valymui namuose arba kelionėje. Jomis galima valyti rankas, visus valomus paviršius. Valo dėmės iš neblunkančių medžiagų.

Savybės ir privalumai: * Kiekviena servetėlė išmirkyta praskiestame LOC universaliame valiklyje, Turi gaivų kvapą. * Servetėlės pakuojamos kompaktiškame, pakartotinai uždaromame įpakavime, švelnios, patikrintos dermatologų. * Stiprios, atsparios plėšymui, gerai sugeriančios. * Greitai džiūsta, nepalieka dryžių.

Naudojimas: Vienoje dėžutėje yra 4 pakeliai po 24 valymo servetėlės. Turėkite visada su savimi: atostogų metu, palapinėje, prie jūros, vaikų vežimėlyje, žygyje, automobilyje, restorane, parke, taksi, lagamine, žvejyboje ir t.t.
Kiekvienos servetėlės dydis - 22,5 x 12,5 cm.     

(110485) 96 vienetai - 4 pakeliai po 24 vienetus - 39 Lt

 L.O.C. Plus Metalo valiklis         

                                

Paskirtis: Ši pastos pavidalo pramonė skirta naikinti oksidus, apnašas ir pridegimus nuo nedažyto, gryno žalvario, bronzos ir nerūdijančio plieno. Ji valomąjį paviršių veikia chemiškai ir šlifuoja.
Savybės ir privalumai: Lengvai naudojama. Lengvai pasiskirsto. Nereikia intensyviai trinti. Suteikia ilgalaikį blizgesį, gražina pirminę išvaizdą. Neveikia metalo. Netoksiškas. Nedirgina rankų odos, nesukelia paraudimo, uždegimo. Neutralaus kvapo. Patogus valyti puodus, keptuves, įvairius rakandus, indus, praustuvus ir pan.
Naudojimas: Kempine arba sausu skudurėliu tepti pastą ant paviršiaus. Sudrėkinti šiltu vandeniu. Kol pasta neišdžiuvo, ištrinti iki sausumo ir minkštu skudurėliu blizginti. 
NENAUDOTI dažyto, lakuoto ar poliruoto metalo paviršiams, stiklui, chromui.

(112160) 200 ml – 14Lt

                L.O.C. Plus valymo pienelis           

                      

Paskirtis: Šis pienelis su švelnia poliravimo priemone tinka valyti beveik visus virtuvėje, ir vonios kambaryje pasitaikančius paviršius: keramikines plyteles, dušus, dušo kabinas, tualetus, kriaukles, vonias. Tinka purvo ir riebalinių dėmių pašalinimui nuo automobilių ratlankių.
Sudėtis: Priemonę sudaro trys efektyvūs valymo komponentai: tensidas – kokoso aliejaus pagrindu (tensidai šalina nešvarumus, o taip pat surenka netirpstančias nešvarumų daleles tirpale), natūralus citrusinis tirpiklis riebiems nešvarumams ištirpinti ir kalcio karbonatas – švelni natūrali poliravimo priemonė, lengvai pasiskirstanti ant valomojo paviršiaus ir turinti malonų kvapą. Sudėtyje nėra chloro baliklių ir jokių agresyvių chemikalų.
Savybės ir privalumai: Švelnus poliruoklis. Malonaus citrusinio kvapo. Šalina dėmes.
Naudojimas: Valymo pienelį galima tepti tiesiog ant valomo paviršiaus arba ant drėgnos kempinės, kuria valomas paviršius. Po to kempine švariai nuplaukite paviršių. Esant stipriam užterštam paviršiui, užtepus pienelį, reikia palaukti 1 minutę. Saugoti nuo šalčio.

(110486) 500ml – 20Lt

           L.O.C. Plus vonios valiklis      

      

Paskirtis: Veiksminga vonios valymo priemonė, specialiai skirta nešvarumams vonioje valyti.
Savybės: Turi antibakterinį poveikį. Efektyviai valo muilo likučius, kalkių apnašas ir kitus nešvarumus vonioje. Valo be gramdimo. Nebraižo paviršių.
Naudojimas: Skiesti 1:3.Priemonę užpurkšti, palaikyti ir nuplauti šaltu vandeniu.

(109861) 500 ml – 20Lt

        L.O.C. Plus stiklo (langų) valiklis

Paskirtis: Sukurtas specialiai nešvarumams valyti nuo visų stiklo paviršių.
Savybės: Turi antibakterinį poveikį. Efektyviai valo riebalus, nešvarumus ir nikotino apnašas. Nebraižo paviršių. Tinka valyti langus, veidrodžius, televizorių ir kompiuterių ekranus.
Naudojimas: Skiesti 1:3. Priemonę papurkšti ir nuvalyti.

(109859) 500 ml – 20 Lt 

       L.O.C. Plus virtuvės valiklis
 
 
 
Paskirtis: Valymo koncentratas greitai ir efektyviai valo nešvarumus nuo visų plaunamų kietųjų paviršių, greitai pašalina riebalus nuo viryklių paviršių, sienų, garų surinkėjų ir kt. Sudėtis: Čia naudojama speciali gamybos formulė, jungianti tirpiklio ir paviršinio veikimo medžiagas. Be fosfatų.
Savybės ir privalumai: Garantuoja efektingą ir greitą dėmių valymą. Valo riebalines dėmes, smalos pėdsakus, riebius pirštų antspaudus, kosmetikos, aliejaus, pieštuko dėmes. Nepalieka valymo dryžių. Turi antibakterinį poveikį. Palieka šviežią kvapą. Gali būti praskiestas iki reikalingos koncentracijos. Nedegus. Labai tirpus. Nuplaunamas.
Naudojimas: Užtenka tik papurkšti koncentratą ant valomo daikto paviršiaus, truputį palaukti ir sausai nuvalyti. Plauti nebūtina. Stipriai užterštas vietas rekomenduojama valyti praskiedus vandeniu santykiu 1:1. Silpnai užterštas - 1:3. Siūlome naudoti specialų butelį su purkštuvu. Iš 11 gaunama 31 valančiojo tirpalo. 
NENAUDOTI poliruotiems ir lakuotiems mediniams paviršiams.

(109857) 500 ml – 20Lt 

    L.O.C. Plus Dušo kabinai
  
Valiklis skirtas valyti dušui.                                                                       
Paskirtis: Tinka valyti visus dušo paviršius.                                                                        Privalumai: Valo švariai ir blizgančiai: Be gramdymo Naudojant kasdien, nesusidaro muilo ir kalkių apnašos.                                                                                           Naudojimas: Skiesti 1:3. Skiedimui tinka purkštuvas su rankena.                                       

(112159) 500 ml – 20 Lt

                L.O.C. Universalus skystas organinis valiklis

Paskirtis: Ši universali valymo priemonė skirta ne tik tvarkyti butui ar namui nuo grindų iki lubų, ji labai plačiai naudojama buityje, bei riebalinių dėmių valymui. Ji atlieka daugybę funkcijų ir jau 45 metus yra viena populiariausių priemonių.
Sudėtis: Pagaminta kondensuojant kokoso aliejų. Sudėtyje visai neturi fosfatų.
Savybės ir privalumai: Įvairiapusis naudojimas. Aukšta kokybė. Koncentruota, taupi ir efektyvi. Lengvai šalina purvą ir riebalus. Nepalieka ruožų, nuosėdų, negaruoja, nedega. Turi antistatinį poveikį. 100% tirpi vandenyje.
Naudojimas: Praskiedus 1:9 arba 30 ml L.O.C. į 4 l vandens, skiedinį galima naudoti daugumai valymo darbų, kasdieniniam naudojimui: 5 ml ( 1/4 kamštuko) į l l karšto vandens grindims, sienoms, mediniams paviršiams namų apyvokos daiktams, dažytiems, keramikiniams, sintetiniams paviršiams plauti. Po valymo vandeniu perplauti nereikia. Švelniems audiniams, vilnoniams megztukams, nailonui, medvilnei, apatiniams rūbams skalbti 5-10 ml į l l šilto vandens. Dėmėms išimti - tušinuko, lūpų dažų, šokolado, riebalų, batų tepalo, dervos ir kramtomosios gumos – nepraskiestu L.O.C. patepti dėmę, palaukti 30 min ir gerai išskalauti. 1-2 pompos paspaudimus ( p.p.) į 5 l vandens kaip trąšas augalams (kartą į mėnesį). l p.p. į purkštuvą langams, veidrodžiams plauti. l lašą ant akinių stiklų išsklaidyti, nuplauti. Džiūsta be nuosėdų.
5 ml į vandens bakelį automobilio langams plauti vasaros metu. 6 p.p. į 5 l vandens plaunamiems tapetams plauti. l p/p/ į 4 l vandens lyginimui palengvinti. 2 ml į 4 l vandens vaisiams plauti (parafinui ir chemikalams). 12 p.p. į 4 l vandens šaldytuvui ir grotelėms valyti. Panaikina žuvies, svogūnų ir kitus nemalonius kvapus. Skiedinį 2/3 L.O.C. ir 1/3 acto akmenims ir kalkėms nuo praustuvų, vonių ir klozeto valyti. Skiedinį užpilti ir palikti kuriam laikui, po to nuplauti vandeniu. Natūraliai ir dirbtinei odai valyti drėgnu skudurėliu sumirkytu koncentrate (batams ir t.t.) Rankoms plauti - su l lašu L.O.C. išsitrinti rankas ir nuplauti šiltu vandeniu. Panaikina česnako, svogūno kvapus, nuplauna tepalus, riebalus, purvą.
1-3 p.p. į 4 l vandens indams plauti. 2-3 p.p. į l l vandens išplauti šukas, šepečius, perukus, teptukus. Užmerkti kuriam laikui paskui išplauti. 2 p.p. į 5 l vandens šunims, katėms maudyti bei arkliams prausti.
1-2 p.p. į 10 l vandens šviežiai žuviai valyti. Nuima gleives, panaikina kvapą. Žuvį po to nuplauti.

(0001) 1litras - 26Lt

(109855) 4 litrai -85Lt 

             L.O.C Plus indelių ir servetėlių rinkinys   

Kiekviename rinkinyje yra servetėlės, kurių išmatavimai 17,5 cm x 20,5 cm ir LOC Plius serijos gaminius atitinkantys lipdukai. Į daugkartinio naudojimo indelį įpilkite norimo LOC Plius valiklio ir įdėkite tvirtų ir lengvai plėšomų servetėlių ritinėlį.Servetėlių paruošimas: Į indelį iki pažymėtos vietos įpilkite vandens, įpilkite norima LOC plius tirpalą ir viską gerai išmaišykite. Į indelį įdėkite servetėles taip, kad jų viršunėlės būtų viršuje, užsukite dangtelį. Apverskite indelį aukštyn kojomis ir palikite 15 min., kad į servetėles susigertų visas skystis.

(110486) – 68 Lt                                                      

             Atsarginių servetėlių komplektas

(109893) - 37 Lt

                 AMWAY kilimų ir apmušalų šampūnas

Kilimai ir baldų gobelenai labai svarbūs - nuo jų švarumo priklauso ir visas jūsų bute vaizdas. Naudodami specialų Amway šampūną, ilgai išlaikysite grožį ir spalvų ryškumą, nes jis veiksmingas: vilnoniams, pusvilnoniams, sintetiniams kilimams ir apmušalams. Koncentruotas valiklis, praskiestas vandeniu, puikiai valo purvą ir dėmes. Mūsų patogumui valyti, specialiai suprojektuotas šepetys palengvina darbą ir sutaupo laiką. Iš 1 litro šio koncentruoto valiklio gausite net 11 litrų plaunančiojo šampūno, kurio užteks apytiksliai 300 m2. Naudojimas: Skieskite santykiu 1:10 su vandeniu. Prieš valydami visą daiktą, įsitikinkite nematomoje vietoje ar neblunka spalvos. Valykite tik putomis. Putas
ant paviršiaus užtepkite sukdami ratais, laipsniškai. Galite valyti kilimus ir gobeleną su kempine arba šepečiu, Įpylę tirpalą į dozatorių jį suplakite, kad susidarytų putos. Putos išdžiūsta po 6 vai., palikdamos dulkes, lengvai išsiurbiamas dulkių siurbliu. Išvalytas, išdžiūvusias vietas išsiurbkite. Šampūnas yra specializuota valymo priemonė, tinkama valyti daugumai audinių iš natūralių ir sintetinių pluoštų. Šampūnas tinka ne tik namuose, bet ir automobilio apmušalams valyti.

(100711) 1l - 35Lt

            ZOOM – koncentruota valymo priemonė

Skiriamas specialiai greitam riebalų pašalinimui nuo viryklių paviršių, sienų, darbastalių, įvairių virtuvės prietaisų, kriauklių.
Savybės ir privalumai: Nepalieka valymo juostų. Valo bet kokį virtuvės paviršių, palikdamas šviežią kvapą. Nebereikia blizginti.
Naudojimas:
Skiesti 1:3, geriausia tinka purkštuvas su rankena.

(8213) 1l – 26Lt

        L.O.C. tualeto valiklis su organinėmis rūgštimis
Paskirtis: Skirtas klozetų, vonių, kriauklių efektyviam valymui.                          Sudėtis: WC valiklio su organinėmis rūgštimis sudėtyje nėra stiprių chemikalų, nors valo gerai. Sudėtyje yra originali sudėtinė medžiaga „Neutralodor“, kuri chemiškai reaguoja su nemaloniais kvapais absorbuodama kvapų molekules.                                    Savybės ir privalumai: Efektyviai nuvalo įsisenėjusias nuosėdas, mineralines dėmes, kalkių ir kitas apnašas. Dezodoruoja patalpą. Užtikrina švarų bei gaivų orą.            Naudojimas: Originalus valiklio įpakavimas su integruota rankena leidž ia patogiai ir lengvai paskirstyti valiklį net ant sunkiai prieinamų klozeto vietų. Tolygiai paskirstyti ant valomojo paviršiaus ir šepečio pagalba nuvalyti, įsisenėjusias nuosėdas valyti po 15 - 30 minučių. Esant labai dideliam užterštumui, panaudoti WC valiklį 2 - 3 kartus.

(109864) 750ml- 23Lt 

             Baldų polirolis su vašku

Paskirtis: Kreminis aerozolis skirtas baldų poliravimui
Sudėtis: Vaško ir silikono mišinys su antistatinį poveikį turinčiomis dalelėmis. Nėra chloro angliavandenilio.
Savybės ir privalumai: Purškiamas kreminis aerozolis nelaša ir neišsipila.Paviršiai netraukia dulkių. Šviežias, malonus citrinų kvapas. Nepalieka nuosėdų.
Naudojimas: Apdirbto medžio, plastmasės, keramikos ir porceliano paviršiams. Gerai suplakti, laikant
20 cm atstumu, papurkšti. Minkštu, švariu skudurėliu lengvai ištrinti visą paviršių iki blizgesio.

(100712) 400 ml – 16Lt

           "Green Meadows" oro gaiviklis

Koncentruotas oro gaiviklis, kurio sudėtyje yra speciali medžiaga "Neutralodor", efektyviai neutralizuojanti ir šalinanti nemalonius kvapus. Švelnaus ir gaivaus kvapo.

(8193) - 150 ml - 14 Lt

         Orkaičių valiklis

Ši priemonė yra nepaprastai efektyvi šalinant riebalus ir prikepusio cukraus dėmes, taip pat šalinant net sunkiausiai pašalinamus nešvarumus. Tai tiršta pasta, lengvai tolygiai uždedama ant bet kokio paviršiaus, net ant orkaitės viršutinės sienelės. Želė konsistencija leidžia tolygiai padengti valomą paviršių bei suminkštinti ir atšokti degėsiams. Po pusvalandžio tereikia švariai nuvalyti orkaitės sieneles drėgna kempine ar skudurėliu. Esant reikalui (kai ypač storas nešvarumų sluoksnis), galima želė panaudoti dar kartą. Želės orkaičių valymui sudėtyje nėra šlifuojančių elementų, o efektas pasiekiamas vienos iš sudėtinių dalių – natrio hidroksido (šarmų), sukeliančių cheminį maisto likučių suirimą, dėka. Prie kiekvieno flakono yra šepetėlis. Jo dangtelis yra specialiai taip suprojektuotas, kad apsaugotų indo turinį nuo vaikų. Tai leidžia saugiai jį laikyti bet kuriuose namuose. Naudodami ž elė orkaičių valymui galite be pastangų laikyti jas švarias.
Naudojimas: Prieš naudojimą būtina labai geria suplakti. Bet prieš tai reikia įsitikinti, ar gerai užsuktas dangtelis.
1. Nespausti indo dangtelio atidarymo metu.
2. Užsimauti gumines pirštines. Nepamirškite saugoti akis ir veidą.
3. Išimti skardas, groteles ir visa kitą iš orkaitės.
4. Pasiruošti indą ir įpilti tiek valiklio, kiek planuojate naudoti.
5. Ž elė tepame šepetėliu – pirma orkaitės galines sieneles, po to šonus, dugną ir tada viršutinę sienelę.
6. Negalima želė purkšti, taip pat reikia saugoti odą, rūbus ir grindis.
7. Palikti 30 min. (Labai nešvarius paviršius gali reikėti valyti pakartotinai).
8. Nuvalyti suminkštėjusius nešvarumus kempine ar skudurėliu, išmirkytu karštame vandenyje.
9. Pašluostyti nuvalytus paviršius vandens – acto tirpale sumirkyta kempine ar skudurėliu iš viršaus žemyn.
DĖMESIO ! Naudoti tik emaliuotiems orkaičių paviršiams, emaliuotiems dujinių ir elektrinių viryklių
paviršiams, skardoms ir grotelėms orkaitės viduje ir emaliuotiems puodams valyti. NENAUDOTI  nevalyti aliuminio, chromuotų ar dažytų paviršių. Nenaudoti savaime išsivalančioms orkaitėms valyti, griliams (visi jo elementai).
Savybės ir privalumai: Lengvai naudojamas, nereikia šveisti ir gremž ti. Tolygiai užtepamas ant bet kokio paviršiaus. Nenubėga nuo užtepto paviršiaus, galima už tepti viršutinę orkaitės sienelę. Negadina emalio.

(0014) 500 ml – 22Lt